Usługi transportu pojazdów na terenie Europy

Specjalizujemy się w transporcie samochodów nowych i używanych na terenie Europy. Zapewniamy bezpieczną i sprawną dostawę pojazdów z miejsca odbioru do miejsca docelowego.

Załadowana autolaweta podczas spedycji samochodów

W dziedzinie importu pojazdów nie mamy sobie równych. Specjalizujemy się w bezpiecznym przewozie nowych i używanych aut, dostarczając je bezpośrednio do miejsca docelowego z dbałością o każdy szczegół. Transport samochodów z Niemiec i innych państw na terenie Unii Europejskiej wykonujemy z pomocą zaawansowanej floty, która w połączeniu z doświadczeniem naszych kierowców zapewnia punktualność i niezawodność każdej dostawy, dając Klientom pewność, że ich mienie dotrze na czas.

Transport nowych samochodów z fabryki

Dostarczanie wszystkich pojazdów, również tych używanych, wymaga szczególnej ostrożności i precyzji. Nasza flota, wyposażona w najnowsze autotransportery z zaawansowanymi funkcjami i technologią firm Kässbohrer oraz Lohr, jest synonimem bezpieczeństwa i jakości. Gwarantujemy, że transport nowych samochodów jest wykonywany w sposób ostrożny i dokładny. Auta docierają do odbiorców w stanie idealnym, co pozwala naszym Klientom cieszyć się bezproblemowym doświadczeniem już od pierwszego przejechanego kilometra.

Transport samochodów używanych

Dla wielu Klientów to nie tylko usługa, ale również oszczędność czasu i pieniędzy. Rozumiemy tę potrzebę, dlatego oferujemy kompleksowy transport samochodów używanych rozwiązania logistyczne, które umożliwiają sprawne przemieszczanie pojazdów aut po całej Europie. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zapewnić optymalne warunki przewozu, co jest szczególnie istotne dla zachowania wartości rynkowej pojazdów.

Zaawansowana flota — podstawa transportu

Bazą naszej oferty jest zaawansowana flota pojazdów transportowych, w tym Scania P450 i Mercedes-Benz Actros, które spełniają normę emisji spalin EURO 6, gwarantując tym samym możliwość wjazdu do wszystkich europejskich miast bez żadnych trudności. Stale inwestujemy w rozwój naszych środków transportu samochodów nowych i używanych, aby zapewnić najwyższą jakość usług, co przekłada się na satysfakcję i zaufanie Klientów.

Przekonaj się sam już teraz, jak wygląda współpraca z naszą firmą! Pozwól nam zadbać o Twój pojazd — niezależnie od tego, skąd mamy go odebrać i dokąd dowieźć.

Transport samochodów nowych i używanych

Kluczowe korzyści

Efficiently

Terminowość przewozu samochodów

Nasza terminowość to zasługa wieloletniego doświadczenia w branży oraz niezawodnej floty, która w połączeniu z doświadczeniem naszych kierowców zapewnia dbałość o dowiezienie ładunku na czas.

Reliability

Niezawodność dostarczania samochodów

Nasza flota autotranspoterów składa się z niezawodnych pojazdów Scania oraz Mercedes z zabudowami firm Kässbohrer oraz Lohr. Nieustannie staramy się rozwijać oraz poszerzać naszą flotę poprzez zakup fabrycznie nowych autotransporterów.

Jeśli szukasz najwyższej jakości usług transportu aut, skontaktuj się z nami!

Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi transportu aut na terenie Europy, zadzwoń do nas na numer
+48 793 515 533 lub wypełnij formularz kontaktowy.

A semi truck driving down a highway under a green sky.